Organizacja Urzędu
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Organizacja Urzędu
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2012-12-21 10:32:20 przez Kamil Stańczykowski
Akapit nr - brak tytułu
BURMISTRZ SKWIERZYNY
Lesław Hołownia
tel.: 95 721 65 11, kom.: 510 294 998
e-mail:
Pokój nr 24a (I piętro)
e-mail:
Pokój nr 24a (I piętro)
ZASTĘPCA BURMISTRZA SKWIERZYNY
Wojciech Kowalewski
tel.: 95 721 65 11, kom.: 607 787 271
e-mail:
Pokój nr 24b (I piętro)
e-mail:
Pokój nr 24b (I piętro)
SEKRETARZ GMINY
Bożena Kaśków
tel.: 95 721 65 25, kom.: 607 787 537
e-mail:
Pokój nr 23 (I piętro)
Pokój nr 23 (I piętro)
SKARBNIK GMINY
Agnieszka Laszczak
tel.: 95 721 65 13, kom.: 607 787 012
e-mail:
Pokój nr 25 (I piętro)
Pokój nr 25 (I piętro)
Wykaz Referatów / Samodzielnych stanowisk:
Referat Organizacyjny
Anna Rudzka - Kierownik Referatu - (p. 3 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 523
e-mail: , tel.: 95 7 216 523
Magdalena Wilczyńska - Inspektor ds. obsługi sekretariatu Burmistrza Skwierzyny - (p. 24 - I piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 511
e-mail: , tel.: 95 7 216 511
Alina Świątek - Inspektor ds. dowodów osobistych - (p. 3 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 543
e-mail: , tel.: 95 7 216 543
Marta Pabin - Inspektor ds. organizacyjnych i ewidencji ludności - (p. 3 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 523
e-mail: , tel.: 95 7 216 523
Kamil Stańczykowski - Informatyk, Administrator Systemów Informatycznych - (p. 26 – I piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 540
e-mail: , tel.: 95 7 216 540
Romana Makowska - Inspektor ds. obsługi klienta - (p. 4 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 510
e-mail: , tel.: 95 7 216 510
Radosław Sochacki - Inspektor ds. obsługi klienta i ewidencji działalności gospodarczej - (p. 4 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 538
e-mail: , tel.: 95 7 216 538
Włodzimierz Szopinski - Archiwista - (p. 33 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 542
e-mail: , tel.: 95 7 216 542
Jacek Olejniczak - Pomoc administracyjna - (p. 33 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 542
e-mail: , tel.: 95 7 216 542
Referat Finansowo-Budżetowy
Marta Szczesiak - Zastępca Skarbnika Gminy, Kierownik Referatu - (p. 32 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 544
e-mail: , tel.: 95 7 216 544
Martyna Tepper - Kozimor - Podinspektor ds. księgowości budżetowej - (p. 39 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 520
e-mail: , tel.: 95 7 216 520
Alicja Belina - Inspektor ds. księgowości budżetowej - (p. 39 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 520
e-mail: , tel.: 95 7 216 520
Paulina Drogowska - Inspektor ds. księgowości budżetowej - (p. 31 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 537
e-mail: , tel.: 95 7 216 537
Małgorzata Skorek - Kowalska - Inspektor ds. płac - (p. 34 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 522
e-mail: , tel.: 95 7 216 522
Joanna Modras - podInspektor ds. kadr - (p. 34 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 522
e-mail: , tel.: 95 7 216 522
Sandra Sienkowska - podInspektor ds. kadr - (p. 34 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 522
e-mail: , tel.: 95 7 216 522
Agnieszka Ziółkowska - Podinspektor ds. księgowości budżetowej - (p. 39 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 520
e-mail: , tel.: 95 7 216 520
Anna Kojder - Podinspektor ds. księgowości budżetowej - (p. 34 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 522
e-mail: , tel.: 95 7 216 522
Paulina Bębas - Podinspektor ds. księgowości budżetowej - (p. 39 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 541
e-mail: , tel.: 95 7 216 541
Marta Wojciechowska - Podinspektor ds. księgowości budżetowej - (p. 39 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 520
e-mail: , tel.: 95 7 216 520
Referat Podatków i Opłat Lokalnych
Iwona Kamińska - Kierownik Referatu - (p. 5 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 519
e-mail: , tel.: 95 7 216 519
Mirosława Hofanowska - Inspektor ds. podatków i opłat lokalnych - (p. 6 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 512
e-mail: , tel.: 95 7 216 512
Krzysztof Orzeszko - Inspektor ds. podatków i opłat lokalnych - (p. 6 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 524
e-mail: , tel.: 95 7 216 524
Anita Oleksów - Podinspektor ds. podatków i opłat lokalnych - (p. 6 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 512
e-mail: , tel.: 95 7 216 512
Anna Nawrot - Inspektor ds. podatków i opłat lokalnych - (p. 6 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 524
e-mail: , tel.: 95 7 216 524
Referat Gospodarki Nieruchomościami i Zagospodarowania Przestrzennego
Jolanta Mróz - Pawluk - Kierownik Referatu - (p. 10B - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 533
e-mail: , tel.: 95 7 216 533
Iwona Komar-Pawlicka - Inspektor ds. nadzoru nad mieniem komunalnym i zagospodarowania przestrzennego - (p. 10A - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 536
e-mail: , tel.: 95 7 216 536
Agnieszka Mokrzycka - Inspektor ds. planowania przestrzennego - (p. 10A - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 536
e-mail: , tel.: 95 7 216 536
Paweł Kosmala - Inspektor ds. gospodarowania nieruchomościami - (p. 10A - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 536
e-mail: , tel.: 95 7 216 536
Dorota Kireńko - Inspektor ds. zarządzania nieruchomościami - (p. 10A - parter)
e-mail: d.kireń , tel.: 95 7 216 536
e-mail: d.kireń , tel.: 95 7 216 536
Referat Rozwoju i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych
Małgorzata Strzelczyk - Kierownik Referatu - (p. 37 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 549
e-mail: , tel.: 95 7 216 549
Piotr Machajski - Inspektor ds. pozyskiwania i rozliczania środków zewnętrznych - (p. 36 - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 546
e-mail: , tel.: 95 7 216 546
Jeremi Kowalski - Koordynator projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Gminie Skwierzyna” - (p. 36 - II piętro) (samodzielne stanowisko - współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO Lubuskie 2020)
e-mail: , tel.: 95 7 216 546
e-mail: , tel.: 95 7 216 546
Referat Komunalny i Ochrony Środowiska
Magdalena Janas - Kierownik Referatu - (p. 29 - I piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 535
e-mail: , tel.: 95 7 216 535
Kamila Sobczak - Podinspektor ds. gospodarki odpadami - (p. 29 - I piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 534
e-mail: , tel.: 95 7 216 534
Małgorzata Adamiec - Skrzypek - Inspektor ds. usług komunalnych i obszarów wiejskich - (p. 29 - I piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 534
e-mail: , tel.: 95 7 216 534
Referat Spraw Społecznych
Karol Igielski - Kierownik Referatu - (p. 30A - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 531
e-mail: , tel.: 95 7 216 531
Aleksandra Rachut - Inspektor ds. oświaty i pomocy społecznej - (p. 30B - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 530
e-mail: , tel.: 95 7 216 530
Andrzej Śniadecki - Inspektor ds. oświaty, kultury i sportu - (p. 30B - II piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 530
e-mail: , tel.: 95 7 216 530
Joanna Dyczko - podInspektor ds. oświaty, kultury i sportu - (p. 30B - II piętro)
e-mail: j.dycz , tel.: 95 7 216 530
e-mail: j.dycz , tel.: 95 7 216 530
Referat Inwestycji, Drogownictwa i Melioracji
Zbigniew Moraczyński - Kierownik Referatu - (p. 7 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 547
e-mail: , tel.: 95 7 216 547
Sebastian Kireńko - Inspektor ds. drogownictwa, melioracji i sieci energetycznych - (p. 8 - parter)
e-mail: s.kiren , tel.: 95 7 216 532
e-mail: s.kiren , tel.: 95 7 216 532
Referat Zamówień Publicznych
Bartosz Wawrzyniak - Kierownik Referatu - (p. 20 - I piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 529
e-mail: , tel.: 95 7 216 529
Karolina Zamrzycka - Podinspektor ds. zamówień publicznych - (p. 20 - I piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 529
e-mail: , tel.: 95 7 216 529
Urząd Stanu Cywilnego
Danuta Kozak - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - (p. 3 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 521
e-mail: , tel.: 95 7 216 521
Krystyna Grabowska - Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego - (p. 13 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 528
e-mail: , tel.: 95 7 216 528
Przemysław Uss - Inspektor ds. obsługi petentów Urzędu Stanu Cywilnego - (p. 13 - parter)
e-mail: , tel.: 95 7 216 528
e-mail: , tel.: 95 7 216 528
Biuro Rady Miejskiej
Bogumiła Łozińska - Kierownik Biura Rady Miejskiej - (p. 22 - I piętro)
e-mail: , tel.: 95 7 216 516
Regulamin Organizacyjny Urzędu Miejskiego w Skwierzynie znajduje się TUTAJ.e-mail: , tel.: 95 7 216 516